компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоПочаткове навчання

Початкове навчання є одним з обов'язкових складових процесу встановлення ділового програмного забезпечення.

Мета початкового навчання – ознайомлення співробітників замовника з основною функціональністю програмних продуктів, демонстрація можливостей автоматизації бізнес-процесів підприємства.

Початкове навчання використання програмних продуктів, розроблених «ІМПУЛЬС-ІВЦ», займає від 1 до 2 годин. За цей короткий час необхідно зрозуміти, які питання дійсно цікавлять слухачів і дати на них лаконічні відповіді.

Рекомендована кількість слухачів під час початкового навчання – до 5 осіб.

В ході початкового навчання необхідно з'ясувати потреби компанії-замовника. Визначити, хто зі слухачів є знавцем тієї чи іншої області, і апелювати до нього як до фахівця, підвищуючи рівень довіри і зацікавленості аудиторії.

Під час початкового навчання викладач коротко знайомить слухачів з основним функціоналом програмного продукту, наголошуючи на тих аспектах, які мають найважливіше практичне застосування.
«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.