компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоПідтримка продажів

Сама собою вона рухатиметься лише з гори. 

Заповідь американських менеджерів 


«ІМПУЛЬС-ІВЦ» подає різноманітну маркетингову і рекламну підтримку своїм партнерам з метою підвищення продажу спеціалізованого галузевого програмного забезпечення. Партнери САБ мають можливість користуватися певними перевагами і сервісами. 

У цьому розділі представлені: 

Ми пропонуємо вам скористатися on-line сервісом сайта: розрахунком вартості послуг. Сервіс дозволяє розрахувати вартість впровадження ділового програмного забезпечення і проведення консультаційних семінарів з програмних продуктів, розроблених «ІМПУЛЬС-ІВЦ». Результатом є комерційні пропозиції, які ви можете після доопрацювання передати своїм клієнтам. 

Автопродавець сайта економить ваш час, прискорюючи процес укладення договору на впровадження ділового програмного забезпечення. Він дозволяє істотно спростити схему продажу програмного продукту, даючи можливість легко прорахувати різні варіанти впровадження. «ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.