компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоПубликацiїчт, 2016-12-01 11:18
Особливості редакції 2.0. конфігурації "Бухгалтерія для України"
Содержимое: Сповіщаємо користувачів і партнерів про випуск фінальної версії ПРОФ редакції 2.0 конфігурації "Бухгалтерія для України", розробленої на платформі "1С: Підприємство" з використанням керованих форм (інтерфейсі "Таксі").  НОВЕ В РЕДАКЦІЇ 2.0 конфігурації "БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ" Редакція 2.0 конфігурації "Бухгалтерія для України" розроблена...
вт, 2009-06-30 23:00
«ІМПУЛЬС-ІВЦ» 10 років з Вами!
Содержимое: «ІМПУЛЬС-ІВЦ» 10 років з Вами! 3 березня 2009 року фірма «ІМПУЛЬС-ІВЦ» відсвяткувала свій 10-річний ювілей. За цей час компанія зросла з постачальника програмного забезпечення до системного і мережевого інтегратора. Клієнти, з якими довелося працювати, складають нашу гордість. Серед них Міністерство оборони Російської Федерації, Федеральна служба охорони, Московський...
Нашої компанії і її роботі присвячено достатня кількість інформації, яку ми зібрали і передставили в розділі Публікації. Це вибірки з друку, публічні замітки, нариси, в яких можна простежити шлях і діяльність ІМПУЛЬС-ІВЦ. На данних сторiнках зібрані і розміщені по датах дані інформаційні сторінки. Розділ постійно оновлюється і наповнюється. Будемо раді, якщо представлена тут інформація вам сподобається і надалі ви станете нашим постійним відвідувачем.

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «1С:Підприємство» для будкомплексу: «Підрядник будівництва. Керування фінансами», «Підрядник будівництва. Управління будівельним виробництвом», «Бухгалтерія будівельної організації» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.