компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Телефон: +38 (093) 916-09-79
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
ivan23614@ukr.net
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоПубликацiїпт, 2020-07-17 10:49
Особливості галузевого рішення «BAS Будівництво. Бухгалтерія»
Содержимое: Вирішення завдань, які стоять перед бухгалтерською службою будівельного підприємства мають свою специфіку, як зрештою і перед іншими галузевими підприємствами, що потребує використання специфічного програмного забезпечення. Часто для ведення бухгалтерського та податкового обліку використовують «BAS Будівництво. Бухгалтерія», яке можна використовувати як самостійно, так і в комплексі...
Нашій компанії і її роботі присвячено достатня кількість інформації, яку ми зібрали і передставили в розділі Публікації. Це вибірки з друку, публічні замітки, нариси, в яких можна простежити шлях і діяльність ІМПУЛЬС-ІВЦ. На данних сторiнках зібрані і розміщені по датах дані інформаційні сторінки. Розділ постійно оновлюється і наповнюється. Будемо раді, якщо представлена тут інформація вам сподобається і надалі ви станете нашим постійним відвідувачем.

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.