компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоГрафік будівельних машин, робіт та руху робочої сили

Фірма «ІМПУЛЬС-ІВЦ» є розробником надійних інтегрованих систем, за допомогою яких виконуються усі процеси документообігу у будівництві. Ознайомитись з детальнішою інформацією можливо на сторінці сайту: https://www.impuls-ivc.ua/proekt-vikonannya-robіt. Програма для автоматизації BAS Будівництво.Управління будівельним виробництвом має можливість легко формувати та оперувати такими даними, як календарний план виконання робіт. Планувати та вести облік ресурсів та матеріалів за допомогою складання графічного документа, такого як графік будівельних робіт, а також вести складський облік, будівельних машин, інструментів та автотранспорту. Графік будівельних машин Графік будівельних машин здійснюється на основі даних календарного плану БМР, а також відомості потреби в технічних ресурсах. На підставі цих паперів, встановлюються терміни виконання робіт із застосуванням механізмів, рекомендованих ресурсними кошторисними нормативами або прийнятих за розрахунком інформації про фактичну наявність власної будівельної техніки та наявної техніки в інших організаціях. Такий графік будівельних машин наочно представляє:
 1. терміни використання будівельних машин і механізмів;
 2. міру завантаженості техніки;
 3. перебування її на декількох будівельних об'єктах;
 4. знаходження в оренді інших організацій.
Графік будівельних машин відображатиме найменування техніки, число машин, змінність робіт, середньодобове число машин по днях, тижнях і місяцях.

З чого складається графік будівельних робіт

Графік будівельних робіт зв'язує технологічні процеси так, щоб вони виконувалися послідовно і в строк. Складають його для визначення і контролю термінів виконання робіт. Для складання графіка необхідні: Графік будівельних робіт
 • креслення будівлі;
 • проект організації будівництва;
 • звіт про постачання матеріалу, конструкцій, інструментів і устаткування;
 • інформацію про кількість техніки та робітників;
 • наявність технологічної карти;
 • дані про субпідрядників;
 • терміни здачі об'єкту в експлуатацію.
Програма BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом дозволяє легко, покладаючись на цю інформацію, побудувати графік будівельних робіт, дає можливість обгрунтувати терміни, затвердити фінансування, надати матеріали в потрібний період часу, затвердити графік руху робочої сили і техніку на певні види робіт. На підставі графіка будівельних робіт, за допомогою програмного забезпечення ІТС будівництво, можна скласти графік доставлення матеріалів, що дозволить раціональніше розподілити постачання будівництва. Вести облік і складати звіти по використаним матеріалам і виробничим роботам. Таким чином інформація про те які матеріали необхідні, буде доставлена автоматично. Графік будівельних робіт виглядає як таблиця з графічною складовою.

Для чого потрібен графік руху робочої сили

Графік руху робочої сили необхідний для надання чисельності робітників на одному або по всіх професіях. Його показником є максимальне число робітників у зміну та рівномірність завантаження робітників однієї професії. Щоб не сталася втрата робочого часу, зміни рівномірно розподіляють згідно зі спеціалізацією працівника. Це забезпечує безперервну роботу будівельних бригад і створить умови для зниження господарських і адміністративних витрат. Чим більше проміжок часу з постійною кількістю зайнятих робітників по відношенню загальною тривалістю будівельних робіт, тим більше вірним вважається графік руху робочої сили. Виконані роботи записуються в журнал робіт КБ у вигляді накопичувальної відомості з виконання будівельних та монтажних робіт, і прийняті їх замовником. На основі цих даних формується типова форма КБ-2в та КБ-3, з яких складаються оплатні рахунки для замовника. На теперішній час журнал робіт КБ вести не обов'язково.


«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.