компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоІТС будівництво

Інформаційно-технічний супровід програмних продуктів відомого виробника програмного забезпечення для оптимізації та автоматизації процесів є важливою складовою їх ефективного використання. Лише підтримка актуальної версії програмного забезпечення дозволяє здійснювати планування будівельних робіт. Софт для виробництва — ІТС будівництво має відповідати останнім технічними вимогам, бути зручним та повністю виконувати покладені на нього завдання. Це стосується насамперед врахування в програмному забезпеченні останніх змін в законодавстві та технічних вимогах щодо будівництва, введенню в експлуатацію нових будівельних та ремонтних матеріалів, врахування досвіду перспективного розвитку галузі тощо. Іншими словами, сучасна ІТС бухгалтерія.

ІТС бухгалтерія

Комплексна підтримка програмного продукту ІТС будівництво надзвичайно важлива. Вона передбачає значно ширші можливості ніж загальне оновлення програмного продукту до останньої версії. Нові видання продуктів часто містять нові можливості, навчитися користуватися якими без практичної допомоги спеціалістів дуже важко. ІТС будівництво Відомі та великі виробники програмних продуктів, такі як компанія «1С», враховуючи значну кількість своїх користувачів фізичну не в змозі надавати всім зручну допомоги щодо користування їхніми програмами. Отож вказані повноваження делегуються офіційним представникам вказаної компанії, які проходять додаткове навчання. Інформаційно-технічний супровід, або софт для будівництва який надається таким чином, повністю відповідає технічним вимогам виробника програмного забезпечення та здійснюється на високому рівні. Так, наприклад при забезпеченні супроводу програмного комплексу ІТС бухгалтерія користувач отримує від компанії такі переваги:
 • методична підтримка;
 • поради від консультанта, які можливо отримати як за телефоном, так і онлайн;
 • негайне впровадження нових форм звітності;
 • ознайомлення з новими видами програмного забезпечення, такими як ІТС бухгалтерія;
 • оновлення стандартів та методик розробки та налаштування програмної платформи;
 • участь у вебінарах щодо оновлень у програмному продукті та порядку роботи з ними
ІТС бухгалтерія Якщо замовити підтримку будівельної версії ІТС будівництво, то додатково розкриваються наступні переваги:
 • доступ до актуальних версій нормативно-технічних вимог галузі;
 • листи та рекомендацій органів виконавчої влади щодо стандартів в будівництві;
 • аналітичні огляди змін в керівних документах за певний період;
 • змістовні довідки щодо здійснення інвестиційно-будівельної діяльності;
 • розгляд реальних випадків та прикладів з виробничого процесу;
 • прийняття екзаменів та сертифікація;
 • ознайомлення з новинами компанії та будівельної галузі.

ІТС підрядник

Отримувати всю можливу підтримку від офіційного представника компанії виробника дуже зручно. Для того що мати вказані переваги треба заздалегідь укласти угоду про послугу - ІТС Підрядник. З одного боку це певні додаткові витрати для бюджету підприємства, але з іншого зручний доступ до всіх оновлень коштує набагато більше та дозволяє максимально оптимізувати виробничу діяльність в галузі будівництва. Для спеціалізованої версії програми ІТС Підрядник вказана комплексна підтримка є запорукою успішної діяльності постачання в будівництві взагалі. ІТС будівництво допомагає підрядникам швидко та зручно виконувати такі функції:
 • підтримувати форми звітності на актуальному рівні;
 • своєчасно здійснювати обмін рахунками-фактурами за встановленою формою;
 • здійснювати резервне копіювання всієї бази даних;
 • отримувати своєчасний доступ до оновлених інструментів формування розрахунків згідно останніх державних стандартів на будівельні матеріали та продукцію.
Переваги використання послуги ІТС Підрядник повинні обов’язково використовуватись на будь-якому підприємстві.


«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.