компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Телефон: +38 (093) 916-09-79
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
ivan23614@ukr.net
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоСупровід ділового ПЗ

У рамках гарантійного супроводу ділового програмного забезпечення «ІМПУЛЬС-ІВЦ» надає послуги з підтримки і обслуговування програмних продуктів на базі платформ BAF.

Гарантійний супровід є безкоштовним сервісом. Для того, щоб скористатися гарантійним супроводом ділового програмного забезпечення, необхідно надіслати реєстраційну анкету, що входить в комплект постачання програмного забезпечення у «САБ» безпосередньо чи через фірму-партнера САБ.

Якщо ви хочете користуватися послугами лінії консультацій «ІМПУЛЬС-ІВЦ» незалежно від того, хто є розробником програми, надішліть нам копію реєстраційної анкети або повідомте ваші реєстраційні дані по телефону.

До безкоштовного гарантійного супроводу ділового програмного забезпечення відносяться:

 • Послуги лінії консультацій «ІМПУЛЬС-ІВЦ», що включають відповіді на питання щодо роботи з програмним забезпеченням, консультації у предметній області.
  Телефон: +38 (044) 383-03-73.      
  Режим роботи: з 10.00 до 17.00 (за київським часом), окрім суботи, неділі та святкових днів.
  Електронна пошта: lesi@impuls-ivc.ua (відповідь протягом одного робочого дня).
 • Консультації на конференціях сайта www.impuls-ivc.ua, присвячених програмним продуктам.
 • Безкоштовне отримання оновлень (релізів) програм, розроблених «ІМПУЛЬС-ІВЦ».
Варіанти отримання оновлень:
 1. в офісі ТОВ «ІМПУЛЬС-ІВЦ»;
 2. через консультанта, який обслуговує вашу організацію в рамках договору на сервісне обслуговування.


«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.