компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоПрограми для будівництва

Значний розвиток сучасної сфери будівництва ґрунтується на основних технологічних досягненнях промисловості. Так, зведення нових висотних будівель не було б можливим без розроблення нового устаткування та будівельних механізмів, впровадження ремонтних матеріалів з покращеними характеристиками. Додаткові переваги надають програми для будівництва. Програми для будівництва Технічна частина зведення конструкцій та безпосередньо виробничий процес залишались б малоефективними без підтримки, яку надають провідна комп’ютерна техніка та софт для будівництва. При чому останнє слово в даному питанні залишається за програмним забезпеченням, оскільки навіть самий сучасний комп’ютер це лише набір напівпровідників який йому надає софт для будівництва, які завдають йому завдання. Умовно всі програми для будівництва можливо поділити на наступні категорії:
 • програми де створюється будівельний проект;
 • програми для складання кошторисної документації;
 • програми для забезпечення бухгалтерії будівництва;
 • програми для обліку персоналу та робочого часу.
Програми для ведення кошторисної документації, бухгалтерської звітності та роботи з персоналом у виробництві являють собою модифіковані та спеціалізовані версії крупних програмних комплексів. В якості прикладу можливо привести програми BAS, які за певної технічної підтримки допомагають вести бухгалтерській облік у будь-якій сфері господарської діяльності. Так, програма для будівельної галузі має назву BAS для будівництва. Програми для будівництва, які безпосередньо допомагають забезпечувати технічну частину цього процесу є найбільш змістовними та дорогими. Такі програми умовно можливо поділити на:
 • програми для будівництва для побутового використання;
 • програми для роботи будівельних компаній.
Софт для будівництва Побутові програми для будівництва характеризуються простотою та зручністю. Вони наглядно дозволяють побачити яким буде будинок, який ви маєте звести. Крім того з ними можливо оцінити внутрішні перспективи та додаткові зручності. Але найбільше практичне значення для будівельної галузі мають програми, які проводять розрахунки крупних об’єктів. До основних функцій, які виконують програми для будівництва, якщо мова йде про крупні об’єкти, відносяться:
 • формування проекту будівлі, підготовка звітної інформації щодо його основних показників;
 • кошторисний розрахунок будівельних витрат;
 • постійний облік руху матеріальних цінностей на виробництві;
 • підтримка актуальних відомостей про зміни в законодавстві тощо.
Формування комплексної ІТ для будівництва має бути виваженим й не грунтуватися лише на бажані користуватись комп’ютером всюди де це можливо.

Софт для будівництва

Глобальний ринок для розробників програмного забезпечення передбачає розробку програм для забезпечення всіх галузей народного господарства. Будівельна сфера не є виключенням та активно використовує спеціальні програмі за для підвищення ефективності свої діяльності. Весь софт для будівництва умовно можливо поділити та платний та той що поставляється безплатно. Безплатні версії як правило мають можливість розрахунку невеликих об’єктів, можуть мати певні програмні обмеження. Для професійної роботи будівельна компанія має придбати ліцензію на використання програми для будівництва. Це дозволить не просто користуватись вказаним продуктом, але й отримувати якісну технічну підтримку. Софт для будівництва обов’язково має бути легальним, використання піратських версій програмного забезпечення є неприпустимим.

ІТ для будівництва

Сфера ІТ для будівництва дуже важлива. Використання сучасних досягнень комп’ютерної та електронно-обчислювальної техніки дозволяє підвищити рівень складності об’єктів, що будуються, зменшити час самого процесу будівництва, забезпечити всіх учасників цього процесу змістовною та актуальною інформацією щодо динаміки будівельної діяльності. Не зважаючи на те що впровадження нових технологічних і комп’ютерних рішень є досить коштовним та викликає залучення значних грошових активів, вказані витрати є необхідними. Не підтримання будівельним підприємством вимог сучасності обумовить відставання такої організації він інших з виробничих показників та його занепад. Якщо підприємство підтримує концепцію про те що ІТ для будівництва має дійсно велике значення доцільно створення спеціалізованого відділу для вирішення вказаних питань.

MS Project для будівництва

Провідний гравець на ринку сучасного програмного забезпечення компанія Microsoft не має окремого електронного продукту, спрямованого на забезпечення спеціалізованих вимог будівельної галузі. Разом з тим програмісти вказаної компанії створили чудовий програмний комплекс, який активно використовується для керування проектами. Вказана програма допомагає керівнику або адміністратору планувати та контролювати проектну діяльність всієї організації або її певний напрямок, а також календарний план в будівництві. ІТ для будівництва Софт для будівництва МS Project має версію як для одного користувача, так й корпоративного використання. Перший варіант зручно підійде до невеликих будівництв, він знаходиться у відкритому доступі. Корпоративна платна версія це більш серйозний інструмент, який дозволяє вести обширні проекти, в тому разі й в будівництві. Наприклад, такий напрямок, як - Бухгалтерія будівництва Програмний комплекс мс проджект для будівництва з легкістю дозволяє вирішувати наступні завдання:
 • поступова розробка проекту;
 • розподіл ресурсів відповідно до задач, які формуються одночасно;
 • створення мережевої діаграми проекту, яка добре візуалізує його хід;
 • створення ієрархії сил та засобів;
 • розрахунок критичного шляху;
 • використання графічних індикаторів для проблемних завдань;
 • моделювати різноманіття варіантів будь-яких рішень та аналізувати їх наслідки.
Про проходженні певного навчання можливо самостійно навчитись ефективно використовувати мс проджект для будівництва та відмовитись від користування платними аналогами. Цей софт для будівництва дозволить негайно почти роботу над проектами одразу після отримання завдання.


«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.