компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Телефон: +38 (093) 916-09-79
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
ivan23614@ukr.net
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоПроект виконання робіт: особливості створення

Проект виконання робіт для будівництва – це технічний документ, який розробляється на основі робочої документації та включає будівельний проект. Цей проектний документ також визначає всі деталі та технологічні процеси, за якими будуть проводитись будівельні роботи. Проект виконання робіт в будівництві передбачає проведення передпроектних досліджень. Адже без цього планування будівельних робіт не має ніякого сенсу. Будівельний проект передбачає затвердження ескізу та опрацювання схеми розташування інженерних комунікацій. проект виконання робіт Щоб відбулося прийняття будівельного об'єкта, потрібно:
 1. скласти проектну документацію, яка включає і будівельний проект;
 2. створити креслення всіх систем у будівлі;
 3. скласти схеми конструктивних вузлів;
 4. розрахувати техніко-економічні показники;
 5. зробити план перекриттів;
 6. зробити інструкції для монтажу.
В наш час створюючи проект виконання робіт не обійтися без високих комп'ютерних технологій. На потужних виробництвах, великих підприємствах, в компаніях та офісах використовуються програмні продукти, які покращують якість та швидкість роботи. Планування БМР також передбачає застосування інноваційних технологій, які надають спеціальні організації. Саме такою компанією і є «ІМПУЛЬС-ІВЦ».

Поетапний процес реалізації будівельного проекту

На початку роботи складається проект виконання робіт. Він проходить кілька стадій:
 • розробляється будівельний проект та технічне завдання;
 • створюється структурована кабельна система;
 • поставляється необхідна техніка;
 • встановлюється офісне та спеціальне ПЗ;
 • впроваджується ділове ПЗ;
 • персонал проходить курси підвищення кваліфікації;
 • забезпечується супровід будівельних проектів.
Поняття автоматизація бізнес-процесів вже давно увійшло і поступово інтегрується в щоденну діяльність світової економіки. На сьогодні всі підприємці та керівники компаній усвідомлюють, що подальший розвиток без трансформації є просто неможливий. Сфера будівництва також не стала винятком.

Потенціали «ІМПУЛЬС-ІВЦ» в супроводі будівельних проектів

Фірма «ІМПУЛЬС-ІВЦ» була створена у 2008 році та на сьогодні займається управлінням підприємств за допомогою високих технологій. Компанія вважається системним інтегратором будівельного комплексу. Перш ніж надати пакет послуг, компанія створює технічне завдання. Це дозволяє звести до мінімуму можливі ризики та досягти найкращих результатів. Фірма «ІМПУЛЬС-ІВЦ» розробила спеціалізовані програми для багатьох компаній, підприємств та виробництв. А саме для сфери будівництва на платформі «BAS: Будівництво» ули створені програмні продукти, які забезпечують будь-який будівельний проект відмінною роботою. супровід будівельних проектів «ІМПУЛЬС-ІВЦ» обрала принцип роботи, який покращує ведення бізнесу, при цьому було звернено максимальну увагу на багато пунктів. При впровадженні IT-завдань на проект виконання робіт спеціалісти фірми враховують:
 1. специфічні дані клієнтів;
 2. об'єми виробництва;
 3. масштабність завдань;
 4. поставлену ціль;
 5. плани росту.
Щоб організувати планування будівельних робіт, необхідна автоматизація процесу, яка складається з комплексу програм. Завдяки таким діям дозволяється:
 • обчислювати витрати об'єктів будівництва;
 • вести розрахунки генерального підрядника, субпідрядника, а також замовника;
 • обчислювати фінансові витрати допоміжних підприємств на проект виконання робіт;
 • проводити облік роботи автомашин, будівельних транспортних засобів, обладнання та складати графік будівельних машин;
 • управляти фінансовою стороною будівельного підприємства;
 • вести супровід будівельних проектів;
 • розраховувати кошторис;
 • налаштовувати контракти.
В будівельній галузі є кілька вагомих причин, через які комплексна автоматизація бізнесу стає життєво необхідною. Саме тому компанія «ІМПУЛЬС-ІВЦ» стандартизує процеси будівельних підприємств, які включають:
 1. автоматизацію розрахунків на будівельний проект;
 2. календарний план проведення будівельних робіт.
«ІМПУЛЬС-ІВЦ» не тільки впроваджує проект виконання робіт, але й організовує супровід будівельного проекту. Вагомою причиною для введення комплексної автоматизації в будівництві вважається інтеграція фінансових даних. Це здійснюється для того, щоб створити єдину картину фінансового положення організації. Без цього прийняття будівельного об'єкта неможливе. Більшість будівельних підприємств мають велику кількість об'єктів, які знаходяться досить далеко від самої компанії. Тому дуже складно вчасно здійснювати обробку даних про відпрацьовані години робітників, які працюють на різних будівельних ділянках. Саме для того існує єдиний регламент, який вміщує всю кадрову інформацію.

Бухгалтерський облік при створенні проекту прийняття будівельного об’єкту

Бухгалтерська служба будівельного підприємства потребує використання специфічного програмного забезпечення при вирішенні завдань на проект виконання робіт. Для ведення бухгалтерського обліку використовується «BAS Будівництво. Бухгалтерія». Такий програмний продукт може бути як самостійним, так і в комплексі зі спеціалізованим програмним забезпеченням за допомогою якого здійснюється складський облік матеріалів та враховується робота відділу продажу. ПЗ дає можливість:
 • готувати обов'язкову звітність щодо прийняття будівельного об'єкта;
 • підтримувати роботу бухгалтерії в інших напрямках комерційної діяльності
будівельний проект Сервісне обслуговування, яке надає компанія «ІМПУЛЬС-ІВЦ», дає можливість будівникам реалізувати наступні рішення:
 1. обрахунок контрактів в галузі будівництва;
 2. контроль за видачею спецодягу, інвентарю, засобів захисту, оснащення, інструментів, розхідних матеріалів;
 3. управління розрахунками між постачальниками та покупцями, підрядниками та субпідрядними організаціями;
 4. формування звітів.
Таким чином успішність у впровадженні завдань на проект виконання робіт гарантована. Найважливішою перевагою фірми «ІМПУЛЬС-ІВЦ» є стандартизація діяльності, яка передбачає вивчення та аналіз системи внутрішніх правил, регламентування праці кожного робітника. Стандарти містять такі важливі інформаційні дані:
 • встановлені канони поведінки;
 • взаємодія з клієнтською базою та партнерськими компаніями;
 • управління та контроль проекту планування будівельних робіт на кожній стадії.
В компанії «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працюють досвідчені фахівці, які мають професійні сертифікати й регулярно проходять перепідготовку.
Результати комплексної автоматизації та супроводу будівельного проекту фірмою «ІМПУЛЬС-ІВЦ»
Робота кваліфікованих спеціалістів компанії «ІМПУЛЬС-ІВЦ» дозволяє досягти підприємствам хороших результатів:
 1. підвищується продуктивність праці робітників;
 2. збільшується оборот коштів;
 3. зменшуються збитки;
 4. обробка, збереження та передача інформаційних даних мають високу якість.
І, як наслідок, супровід будівельного проекту буде проведено успішно. Найголовніше, що завдяки плідній праці фірми «ІМПУЛЬС-ІВЦ» забезпечується інформаційна безпека підприємств


«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.