компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Телефон: +38 (093) 916-09-79
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
ivan23614@ukr.net
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоУправління фінансами на будівництві - основні моменти

Ведення будівельного бізнесу в реаліях сьогодення не тільки складна, але й небезпечна справа з точки зору отримання очікуваного результату. В нашій Державі навіть сама улюблена справа становиться невеселою коли настає час спілкування з органами контролю, особливо з фіскальними органами.

Будівництво, як бізнес ніколи не було простим, вести його розраховуючи на особисті навички та професійні знання навіть експертних фахівців, не дуже гарна ідея. Без використання своєчасних автоматизованих систем бухобліку девелоперська компанія може зазнати краху.

Основною сучасною системою автоматизованого бухгалтерського обліку в Україні є програма BAS. Без неї неможливе сучасне ведення складського та бухгалтерського обліку. Всі нові розробки з систематизації контролю та обліку фінансів та ТМЦ пишуться та інтегруються на основі BAS.

Компанії розробники програмних продуктів пропонують готові рішення автоматизованого обліку. Використовуючи можливості сучасних розробок фінансових активів, ви не тільки візьмете під професійне керування процеси, а й захистите фінанси компанії та інвесторів. Розглянемо декілька прикладів готових програмних рішень для будівельних компаній.

Управління фінансами на будівництві

Почнемо з головного: “BAS Будівництво. Бухгалтерія”. Тільки основні функціональні можливості програми налічують 12 операційних функцій, ось декілька з них:

 • формування грошовими, та не грошовими активами у замовника будівництва пайового внеску (будь то генеральний інвестор чи співінвестор який використовує власні або позикові кошти);
 • проведення системного аналізу чи планування капітальних вкладів;
 • акти звірки з висновком щодо взаєморозрахунків з замовником, покупцем, субпідрядниками;
 • сформовані звіти з аналізом розрахунків з субпідрядником та аналізом оплати замовником;
 • повна розшифровка та формування Актів звірки з детальним аналізом внутрішньогосподарських розрахунків по рахунку № 683, та звіту станом взаєморозрахунків з філіями.

Це короткий опис п’яти з дванадцяти функціоналів програми, що охоплює увесь бухгалтерський облік діяльності та оподаткування інвестора, замовника та підрядника.

Наступна програма для фінансового управління “BAS Будівництва. Керування фінансами”. Ця розробка інтегрована з BAF включно з усім функціоналом конфігурації “BAS Бухгалтерія”. Зручне автоматичне ведення:

 • обліку робіт будівництва;
 • формування, контроль та звіти використання бюджетів;
 • поточне та перспективне планування та управління руху коштів;
 • використання автомобільного транспорту, та облік паливно-мастильних матеріалів.

Прозоро прописана програма дозволяє мінімізувати можливі ризики в управлінні будівництвом.

Ще одне автоматизоване рішення для девелоперів “ BAS Будівництво. Управління будівельним виробництвом”. Функціонал продукта налічує 34 операції. Тим хто розуміється на будівництві достатньо перелічити декілька основних:

 • всі операції по КБ-6 (Загальний журнал робіт);
 • акту КБ-2 (повне формування);
 • акту КБ-3 (формування та зведення);
 • складання звіту М-29 (щодо використання будівельних матеріалів);
 • журнал КБ-6а (облік виконаних робіт) .

Стисло кажучи програма дозволяє будівельній компанії вести:

 1. Виробниче планування (складання календарних планів виконання робіт).
 2. Планування ресурсів (трудових, забезпечення матеріалами, будівельним обладнанням, інструментом та автотранспортом).
 3. Виробничий облік (облік виконання виробничих показників, забезпечення ресурсами).
 4. Складський облік (постачання, списання, резервування матеріалів).
 5. Аналіз виробничих показників (аналіз термінів та вартості виконаних робіт з урахуванням відхилень).

Не треба витрачати багато часу на обміркування справжньої корисності програмного забезпечення в організації будівельного бізнесу. Всі перелічені продукти мають презентаційні версії, випробувавши які ви отримаєте справжню уяву користі ПО.«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.