компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Телефон: +38 (093) 916-09-79
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
ivan23614@ukr.net
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоЩо таке BAS Будівництво. Бухгалтерія

BAS Будівництво. Бухгалтерія має безліч особливостей. Вона включає специфічний облік матеріалів і основних засобів, своєрідні результати виручки та отримання фінансових результатів, податок на прибуток та на додану вартість. Також існує свій порядок ведення справ по незавершеному будівництву. поратися зі складними завданнями допоможе готовий інструмент BAS Будівництво. Бухгалтерія. Програмне забезпечення дозволяє вести діяльність згідно з чинним законодавством України. Будівельна бухгалтерія Будівельна бухгалтерія має безліч завдань, серед яких основними можна назвати наступні:
 • створення і відображення повної й достовірної інформації про роботу будівельної компанії та її майновий стан, отримані доходи й понесені витрати;
 • забезпечення інформацією, необхідною як інвесторам, кредиторам, партнерам, так і керівникам, засновникам, учасникам для контролю за дотриманням законодавства України при виконанні підрядником будівництва робіт, зазначених у договорі;
 • запобігання негативного результату господарської діяльності організації та виявлення внутрішньогосподарських резервів забезпечення її матеріальної міцності.
В першу чергу будівельна бухгалтерія регламентується Цивільним кодексом України. Крім того, порядок організації і основні правила ведення бухгалтерського обліку в будівництві визначає Податковий кодекс, тощо. Основний оперативний документ на об'єкті, що будується – це календарний графік будівельних робіт. За його допомогою встановлюється послідовність виконання робіт, тривалість та взаємне узгодження в процесі будівництва окремих ланок робітників.

BAS для будівництва: можливості

Фірма «ІМПУЛЬС-ІВЦ» є розробником BAS Будівництво. Бухгалтерія. Це прикладне рішення, призначення якого полягає в автоматизації бухгалтерського і податкового обліку в будівельних організаціях. Крім того, BAS Будівництво. Бухгалтерія надає можливість оптимізувати інвестиційний цикл вкладника, клієнта або підрядника. БАС для будівництва Програмний продукт включає всі можливості BAS Будівництво. Бухгалтерія. Також BAS Будівництво. Бухгалтерія характеризується таким галузевим функціоналом, як:
 • облік товарно-матеріальних цінностей. Це спецодяг, інвентар, будівельні машини та обладнання тощо;
 • облік взаємних розрахунків з постачальниками, субпідрядниками, покупцями й замовниками;
 • регламентована звітність. BAS Будівництво. Бухгалтерія включає обов'язкові звіти та декларації, які належить подати власникам організації та різним державним органам;
 • експрес-перевірка обліку. BAS Будівництво. Бухгалтерія дозволяє в потрібний час отримати доступ до повної інформації про коректність даних;
 • підтримка BAS Будівництво. Бухгалтерія декількох схем оподаткування;
 • облік ПДВ. BAS Будівництво. Бухгалтерія надає можливість формувати та реєструвати податкові накладні/розрахунки коригування, а також необхідні до них додатки.
Головною перевагою BAS Будівництво. Бухгалтерія є можливість одночасно вести облік двох або більше підприємств. Припустимо ведення обліку кожної організації як в окремій, так і в загальній інформаційній базі. Спільна BAS Будівництво. Бухгалтерія зручна, коли господарська діяльність підприємств нерозривно пов'язана між собою.

Сервісне обслуговування BAS Будівництво. Бухгалтерія: особливості

ІТС BAS Будівництво. Бухгалтерія – це перелік дій та інструментів інформаційно-технологічного супроводу. Його основне завдання полягає в комплексній підтримці користувачів систем автоматизації. Вони отримують:
 • оновлення галузевого рішення;
 • актуальні методичні матеріали по налаштуванню та ефективному використанню BAS Будівництво. Бухгалтерія;
 • подання звітів та декларацій, обмін документами в електронному вигляді тощо.
будівельна БАС Сервісне обслуговування BAS поділяється на:
 • сервісний супровід. Після придбання та впровадження BAS Будівництво. Бухгалтерія, деякій час програмі надається гарантійний супровід на безкоштовній основі;
 • контрактне обслуговування. Це сервісне обслуговування BAS виконується на платній основі. Його мета полягає в підтримці в робочому стані створеної інформаційної системи. Необхідність сервісного обслуговування BAS полягає в регулярних оновленнях, актуалізації, доробках програмного забезпечення.
Кожній організації доводиться вибирати – тримати в штаті співробітника, відповідального за ІТС BAS Будівництво. Бухгалтерія або звернутися в спеціалізовану компанію. Перший варіант доцільний тільки для великих організацій зі значними оборотами. Тому, слід довіряти компанії, яка спеціалізується на абонентському сервісному обслуговуванні BAS. Найкращим варіантом є «ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будівництва. Ознайомитись з усіма нюансами можна тут www.impuls-ivc.ua/proekt-vikonannya-robіt.

BAS Будівництво. Бухгалтерія: чому слід звернути увагу на програму

БАС має безліч переваг. В першу чергу вони полягають в тому, що завдяки програмному продукту можливе: будівельна BAS
 • формування пайового внеску у клієнта (також він може виступати в ролі генерального інвестора/співінвестора і використовувати особисті або запозичені кошти) за допомогою фінансових чи інших ресурсів;
 • ведення обліку будівельних контрактів (будівельна бухгалтерія допускає внесення інформації за поточними контрактами);
 • ведення планування та аналізу капітальних вкладень тощо;
 • формування звітів, в яких проаналізована як оплата замовником, так розрахунки з субпідрядником.
Крім того, BAS Будівництво. Бухгалтерія дозволяє реалізувати облік складських, торгових та операцій з тарою, комісійної торгівлі, непрямих витрат. Також програма враховує розрахунки із контрагентами (постачальниками та покупцями), банківські й касові операції, непрямі витрати, зарплату та кадровий облік. Під час розрахунків BAS Будівництво. Бухгалтерія враховує наявність на підприємстві інвалідів та людей похилого віку. Програмою також підтримується будівельна бухгалтерія та податковий облік гуртової та роздрібної торгівлі, надання послуг, виробництва тощо. Придбати BAS Будівництво. Бухгалтерія можна як на 1 робоче місце, так й комплект на 5 користувачів.


«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «BAF» для будкомплексу: «BAS Будівництво. Бухгалтерія», «BAS Будівництво. Керування фінансами», «BAS Будівництво. Керування будівельним виробництвом.» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.