компанія системний інтегратор, системні інтегратори росії, мережевий інтегратор, системна інтеграція
ВХІД В СИСТЕМУ
закрити
ПОШУК ПО САЙТУ
закрыть

технології розробки програмного забезпечення
ПОШУК
Контакти

«ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна, м. Київ)
Тел./факс: +38 (044) 383-03-73
lesi@impuls-ivc.ua
Іван ЛешкоСервісне обслуговування 1С

Програмні бухгалтерські комплекси є гнучким робочим інструментом, здатним взяти під контроль всю діяльність підприємства або будівництва нового об’єкту. Прийняття будівельного об’єкта має виконуватись з урахуванням внесення робочих даних до БАС для будівництва. Виконання поставлених завдань виконується автоматизовано та зручно із урахуванням поточних налаштувань. Реалізація всіх можливостей програми 1с для будівництва дозволяє полегшити керування активами та спрямовувати наявні виробничі можливості на вирішення найбільш важливих питань. Для цього треба сервісне обслуговування 1с

1С для будівництва

Програма 1с для будівництва є досить потужним засобом, здатним значно полегшити управлінську діяльність в будь-якій сфері діяльності. Її основними перевагами є:
 • формування звітності за запитом;
 • поглиблена автоматизація роботи бухгалтера;
 • швидкий та зручний доступ до змісту баз даних.
Сервісне обслуговування 1с Виконання вказаних завдань дозволяє максимально оптимізувати діяльність підприємства та скоротити час до прийняття будівельного обєкта. Додавання до вказаної програми модулів, які налаштовуються, дозволяє зручно її застосовувати майже в будь-якій сфері виробничої діяльності. Фахівцями компанії-розробника було проведено оптимізацію програми для будівельної галузі. Кінцевий програмний продукт отримав назву 1с для будівництва. Будівельна 1с узагальнює сучасні напрями та форми діяльності будівельних організацій. До загальних завдань, з якими легко впорається зазначена програма, відносяться:
 • керування експлуатацією об'єкта;
 • управління будівельним виробництвом та його оптимізація;
 • керування грошовими активами та облік бюджету;
 • оптимізація діяльності співробітників;
 • керування транспортними засобами та будівельною технікою;
 • постійний аналіз та керівництво процесом ціноутворення.
Отримання цього програмного продукту є майже необхідною умовою для успішності реалізації будівельного проекту в цілому. Будівельна 1с дозволяє вивільнити приховані ресурси та економити кошти, але потрібно сервісне обслуговування 1с.

Будівельна 1С

Для виконання специфічних завдань, які притаманні лише будівельному процесу, зазначена програма виконує такі функції: 1с для будівництва
 • створення календарних планів будівництва;
 • отримання поточних даних 24/7 про необхідну потребу в будівельних та ремонтних матеріалах;
 • аналіз виробничого та будівельного процесу;
 • виконання різноманітних завдань з виробничого обліку.
Підсистеми, які містяться в загальному комплексі Будівельна 1с створені на основі роботи портфелями проектів та безпосередньо з проектами. Кожен з проектів має певні стандартні атрибути, заповнення відомостей про які дозволяє програмі якісно виконувати покладені на неї функції. Серед найбільш розповсюджених атрибутів такими, що обов’язкового застосовуються, адреса об’єктів будівництва, фактичні та заплановані дати початку та закінчення будівельних робіт, суб’єкти проекту, сценарії планування. Дуже зручним є те, що в програмі 1с для будівництва існує можливість призначення декількох варіантів або сценаріїв виконання робіт. Так, наприклад, сценарій «термін виконання будівельних робіт, може мати такі варіанти як реальний, оптимістичний, форс-мажорний, мінімальний чи футуристичний тощо. Функціонально робота програмного комплексу 1с для будівництва не відрізняється від головної його версії. За необхідності спеціалісти, які мають займатись обліком за допомогою вказаної програми, можуть пройти спеціалізоване навчання в авторизованих учбових центрах. Технічна підтримка вказаному програмному продукту надається онлайн. Всі наявні проблем щодо функціонування вказаного продукту вирішуються швидко та зручно завдяки послузі сервісне обслуговування 1с.


«ІМПУЛЬС-ІВЦ» – системний інтегратор будкомплексу. Є розробником спеціалізованих програмних продуктів на платформі «1С:Підприємство» для будкомплексу: «Підрядник будівництва. Керування фінансами», «Підрядник будівництва. Управління будівельним виробництвом», «Бухгалтерія будівельної організації» та ін. Надавані послуги – від створення структурованої кабельної системи до впровадження ділового програмного забезпечення – гарантують комплексний підхід при розробці інформаційних систем управління для підприємств середнього бізнесу. Чітко прописана схема реалізації проектів дозволяє мінімізувати можливі ризики, добиваючись максимального результату в роботі з клієнтами. Система менеджменту якості «ІМПУЛЬС-ІВЦ» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008.

Як системний і мережевий інтегратор «ІМПУЛЬС-ІВЦ» працює тільки з продукцією відомих зарубіжних і вітчизняних виробників. В даний час нашими діловими програмними продуктами користуються більше ніж тисяча організацій України. Ми дотримуємося політики конфіденційності та надійно охороняємо комерційні таємниці наших замовників. У проектах «ІМПУЛЬС-ІВЦ» втілюється успішний практичний досвід компанії у поєднанні з високим професійним рівнем фахівців і новими технологіями.


© «ІМПУЛЬС-ІВЦ» (Україна), 2008-2019. Всі права захищені.